Kniha návštěv

Dodržujte základní etiku, autor si vyhrazuje právo smazat vulgární a urážlivé příspěvky!

Datum 17.05.2019

Vložil terwixonse

Titulek Lahko pomagam pri razvoju foruma

Odpovědět

I am from Slovenia. I can help with build this forum. Thanks for approved.

Jaz sem Slovenka. Lahko pomagam pri razvoju foruma.

Datum 28.04.2019

Vložil divák

Titulek Ostrov

Odpovědět

Co se stalo v Ostrově?

Datum 25.12.2018

Vložil ltonlok

Titulek Hi everyone. I need to help

Odpovědět

I am ltonser. I need help. What can i do it?

Datum 30.11.2018

Vložil TheHix

Titulek uwielbiam was

Odpovědět

hello. i am from poland. i uwielbiam was!

Datum 14.09.2018

Vložil divák

Titulek Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Ve druhém poločase nastaveny 3 minuty za prodlení hry.Vedoucí družstva domácích pan Mánek před koncem opakovaně pokřikoval na mne coby hlavního hozhodčího "Proč už ku... nepískáš konec". V tomto pokračoval i po mém napomenutí.
A disciplinárka nic? Někdo má výhody či nečtou zprávy rozhodčího?

Datum 17.09.2018

Vložil Jarůšek

Titulek Re: Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Dobrý den "diváku."
DK je v tom absolutně bez viny! Podklady pro jejich jednání připravuji já!!! Kdyby mě dopoledne nezavolal Milan Strya, ani bych nevěděl, o Vašem příspěvku, protože na tyto stránky se dívám málokdy.
V tomto utkání byl vyloučen hráč Lipůvky Fryčka Marek. V ZoU odkaz "Osobní tresty domácí," je rozhodčím Švancarou popsán přestupek přesně. Mojí chybou bylo že jsem odkaz "Zpráva rozhodčího" už nečetl, protože popis přestupku, byl pro DK dostačující.
Takže žádná výhoda pro někoho, ale moje chyba!!! ZoU předám na příští jednání DK.
Jen je mně divné, jak jste se Vy, jako divák, dostal k ÚZ (není v nich nic tajného), když je posílám sekretáři JmKFS, sekretářům a rozhodčím OFS.
Jarůšek.

Datum 17.09.2018

Vložil Martin B.

Titulek Re: Re: Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Vidím tuto diskuzi nestačím se divit.
1) Překvapilo mě jak si někdo může dovolit nečíst vyjádření k vyloučení či zprávu rozhodčího. Proč potom tyto zprávy píšeme??!! Pro srandu králíkům či proč?
2) nechápu proč sekretář svazu, který není členem disciplinární komise rozhoduje na jakých podkladech bude disciplinární komise rozhodovat. Neměli by vyjádřední rozhodčího číst spíše členové disciplinární komise?
3) Sám nechápu jakto že úřední zprávy nejsou veřejné? Všechny okresy (až na Blansko) zveřejňují své úřední zprávy na úřední desce fačru jen Blansko je vyjímkou a to, že se nějaký divák musí k úředním zprávám dostávat bůhví jakým způsobem spíše chyba pač zprávy mají být veřejné.
Čtu tady tuto diskuzi s otevřenou pusou a nestačím se divit.

Datum 18.09.2018

Vložil Jarůšek

Titulek Re: Re: Re: Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Vážený pane Bureši,
1. Nevím, kde jste vyčetl, že jsem nečetl "vyjádření k vyloučení?"
Jestli čtete ZoU, musíte sám uznat, že některé popisy vyloučení, jsou opravdu srandovní a DK z nich má těžkou hlavu pro udělení trestu.
2. Sekretář svazu nerozhoduje, ale připravuje pro DK VEŠKERÉ podklady pro jejich rozhodnutí!!!
3. Když jste takový "všímálek" a "všeználek," doporučte VV nutnost dávat zprávy na "Úřední desku," aby se k nim nějaký divák nemusel dostávat bůhví jakým způsobem. Kromě Vás to zatím nikomu nevadilo. Pro Vaši informaci: příští jednání VV je v pondělí 01.10.2018 od 15,30hod.

Datum 18.09.2018

Vložil Martin B.

Titulek Re: Re: Re: Re: Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Vážený pane Jarůšek, kdyby někdo opravdu ty zprávy rozhodčího četl tak se nestane to co se stalo. Mimochodem to, že nikdo nečetl zprávu rozhodčího sám přiznáváte v předchozí odpovědi (snad víte co píšete). Pokud ty zprávy nečtete tak proč je píšeme? Pro srandu králíkům? Nevím proč si DK nedokáže přečíst popis vyloučení a zprávu rozhodčího sama? Nejsem členem VV tudíž na něm nemám co navrhovat, faktem ale je že Blansko je na Jižní Moravě raritou (jako obvykle).

Datum 07.05.2019

Vložil Hynek Barák

Titulek Re: Re: Lipůvka-Kotvrdovice

Odpovědět

Jsi slušný muž,a snad se Ti přiblížím Voďo.Psáno od srdce a tak to je.Vážím si mnoha lidí,a Ty jsi nejeden z nih.Barák Hynek,Republika-Ráječko.